Standardní banner na plot 150 x 100 cm

Kód výrobku: FBG150-100
Heureka.sk - ověřené hodnocení obchodu Jansen Display
Eva Urbanová
Obchodný zástupca

Potrebujete poradiť s výberom vhodného produktu, riešením na mieru, alebo máte záujem o individuálnu ponuku? Rada vám poradím!

zavoláme vám
 • Vonkajší reklamný banner na steny, budovy a ploty
  Štandardný banner na plot je skvelý vonkajší reklamný textilný banner, ktorý je vhodný na pripevnenie na steny, budovy a ploty. So štandardným bannerom na plot urobíte vynikajúci dojem. Umiestnite svoju reklamu na čerpaciu stanicu či stavbu alebo upozornite na svoje logo na ľubovoľnej akcii. Vaša propagácia zaručene pritiahne pozornosť. Ide o často používané riešenie, ktoré sa hodí pre akýkoľvek rozpočet. Banner je dostupný v niekoľkých štandardných veľkostiach, neštandardné rozmery sú k dispozícii na vyžiadanie. Maximálna možná šírka je 150 cm. Montážne pásky sú súčasťou dodávky.

  Stabilná sublimačná potlač s priehľadnými plastovými očkami
  Ľahká, ale stabilná tkanina so skvelými grafickými výsledkami. Štandardný banner na plot je potlačený sublimačnou tlačou, kedy sa farba sublimuje do vlákien tkaniny a potom dochádza k jej zalisovaniu v tepelnom lise. To zaistí farebnú stálosť banneru. Vďaka použitiu očiek z priehľadného plastového materiálu nedochádza na týchto očkách ku korózii a znečisteniu banneru.

  Jednoduchá inštalácia
  Vďaka jednoduchej inštalácii bude vaša reklama pripravená kedykoľvek ju budete potrebovať. Súčasťou dodávky sú upevňovacie pásky a plastové očká. 
Vyberte si vlastnosti vášho produktu:
Prosím vyberte Veľkosť/formát
Nie je skladom, expedujeme 13.07.
 • 40,89 € bez DPH
 • s DPH 49,07 €
 • Od 5 ks 40,08 €
 • Od 10 ks 39,28 €
 • Od 20 ks 38,49 €
 • Od 50 ks 37,71 €
potrebujete viac kusov? zavoláme vám
+
-

Technické údaje produktu Standardní banner na plot 150 x 100 cm

Technické údaje
Verzia Jednostranná
Šírka (mm) 1500
Výška (mm) 1000
Dĺžka (mm) 1,5
Baliaca jednotka 1
Čistá hmotnosť (kg) 0,27
Celková hmotnost (kg) 0,5
Záruka (m) 12