Ostatné klaprámy

Vyberte si z radu špeciálnych klaprámov. Zaobstarajte si protipožiarne klaprámy, bezpečnostné klaprámy, klaprámy odolné voči počasiu, obojstranné alebo neštandardné rámy na plagáty s bezpečnostným profilom. Ponúkame tiež rôzne plagátové lišty v rôznych veľkostiach.

Pre väčšie objednávky ponúkame množstevné zľavy na všetky špeciálne klaprámy v ponuke. Vyhovieme vám tiež s neštandardným dopytom po farbách, rozmeroch a profiloch.


SCRITTO Klaprám A4

Skladom
Dodáme vo štvrtok 17.06.

5,58 € bez DPH (6,75 € s DPH)

LED Svetelný obojstranný zasúvaci rám, obojstranný

Skladom
Dodáme vo štvrtok 17.06.

Od 330,27 € bez DPH (399,63 € s DPH)

Klaprám do výkladu

Skladom
Dodáme vo štvrtok 17.06.

Od 19,81 € bez DPH (23,97 € s DPH)

Obojstranný zasúvací klaprám Infotopper

Skladom
Dodáme vo štvrtok 17.06.

Od 16,38 € bez DPH (19,82 € s DPH)

Zasúvací klaprám

Skladom
Dodáme vo štvrtok 17.06.

Od 14,85 € bez DPH (17,97 € s DPH)

Nahrávajú sa ďalšie produkty
Zobrazujem 1 až 5 z 5 (celkom strán 1)

V jednej objednávke teraz zaobstaráte špeciálne klaprámy aj s kvalitnou tlačou. Nemusíte sa o nič starať a my vám dodáme už len hotový produkt. Dokonca si môžete pozrieť aj náhľad vášho plagátu umiestneného v neštandardnom ráme na plagáty s vašou grafikou - stačí nahrať údaje tlače, ktoré sa automaticky zobrazia napr. v protipožiarnom klapráme.

Objednávajte v rôznych veľkostiach, dizajnoch profilov, rohov a farbách. Dostupné je neštandardné prevedenie klaprámov odolné proti počasiu, obojstranné, protipožiarne, podsvietené alebo s bezpečnostným profilom. Objednávať môžete už od 1 kusu. Pri objednávke viacerých kusov máme pre vás množstevnú zľavu.