Ostatné klaprámy

Vyberte si z radu špeciálnych klaprámov. Zaobstarajte si protipožiarne klaprámy, bezpečnostné klaprámy, klaprámy odolné voči počasiu, obojstranné alebo neštandardné rámy na plagáty s bezpečnostným profilom. Ponúkame tiež rôzne plagátové lišty v rôznych veľkostiach.

Pre väčšie objednávky ponúkame množstevné zľavy na všetky špeciálne klaprámy v ponuke. Vyhovieme vám tiež s neštandardným dopytom po farbách, rozmeroch a profiloch.


Klaprám do výkladu

Skladom
Odošleme v utorok

Od 28,77 € bez DPH (34,52 € s DPH)

Obojstranný zasúvací klaprám Infotopper

Skladom
Odošleme v utorok

Od 22,71 € bez DPH (27,25 € s DPH)

SCRITTO Klaprám A4

Skladom
Odošleme v utorok

7,67 € bez DPH (9,20 € s DPH)

Zasúvací klaprám

Skladom
Odošleme v utorok

Od 19,62 € bez DPH (23,54 € s DPH)

Nahrávajú sa ďalšie produkty
Zobrazujem 1 až 4 z 4 (celkom strán 1)

V jednej objednávke teraz zaobstaráte špeciálne klaprámy aj s kvalitnou tlačou. Nemusíte sa o nič starať a my vám dodáme už len hotový produkt. Dokonca si môžete pozrieť aj náhľad vášho plagátu umiestneného v neštandardnom ráme na plagáty s vašou grafikou - stačí nahrať údaje tlače, ktoré sa automaticky zobrazia napr. v protipožiarnom klapráme.

Objednávajte v rôznych veľkostiach, dizajnoch profilov, rohov a farbách. Dostupné je neštandardné prevedenie klaprámov odolné proti počasiu, obojstranné, protipožiarne, podsvietené alebo s bezpečnostným profilom. Objednávať môžete už od 1 kusu. Pri objednávke viacerých kusov máme pre vás množstevnú zľavu.